פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה
והי טק מהנחשקים ביותר בישראל.

המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים במדינה – הם אלו שמבטיחים שפי גלילות יהיה אחד מהפרויקטים היוקרתיים והאיכותיים שנראו בארץ כבר זה זמן מה.

השקעות החל מ-

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט "פי גלילות"

הן הרצליה והן צפון תל אביב אלו הם אזורים יוקרתיים אשר נמצאים בתהליכי פיתוח תמידיים. אנשים רבים חולמים על מגורים בהרצליה או בצפון תל אביב אולם עד לאחרונה, לא היו עתודות קרקע זמינות לבניה חדשה. הקרקע עליה עתיד לקום פרויקט פי גלילות גובלת בשכונת רמת אביב ג' מדרום, בכביש החוף ממערב, בכביש 5 מצפון ובנתיבי איילון ממזרח. אי אפשר להתעלם מהמיקום האטרקטיבי במיוחד ומהקרבה הגדולה לעורקי התחבורה הראשיים בישראל, יתרון משמעותי אשר גם מבטיח ערך מוסף למשקיעים.

במתחם החדש ייבנו 9,000 עד 12 אלף יחידות דיור וכן 500-700 אלף מ"ר יוקדשו לתעסוקה ומסחר. מטרתה של התכנית היא הקמת רובע עירוני מעורב ופיתוחו כרובע ירוק וכן הקצאת שטחים המיועדים לבניית דירות במיוחד עבור זוגות צעירים אשר מעוניינים לבנות את עתידם באזור.

ערכו של נדל"ן נקבע על פי פרמטרים רבים, כאשר קרבה לים משחקת תפקיד חשוב ומרכזי ומעלה אוטומטית את ערך הנכס לכן צפוי שהמחיר ליחידת קרקע יגדיל את ערכו עם השנים. הקמתו של פרויקט פי גלילות בלב ליבה של הארץ ובאחד המיקומים המבוקשים ביותר, מהווה השקעה משתלמת שצפוי כי תניב תשואה בעתיד.

דילוג לתוכן