השקעה בקרקע בנס ציונה

רווח פנומנלי!

מבט אחד במיקום של SHVIRO valley, ואתם יודעים שהגעתם למיקום הנכון. במרחק קצר תמצאו את ״רחובות ההולנדית״ שכונת המגורים האיכותית, המרכז האקדמי פרס, פארק המדע קריית ויצמן, אזור התעסוקה ״פארק העסקים הורוביץ״ ומחלף כפר גבירול – הכל קרוב והכל נגיש.

המרכז האקדמי פרס

מעברו השני של SHVIRO VALLEY

מוסד אקדמי ישראלי מוביל במצוינות לכ-7,000 סטודנטים.
נתוני מדל״ן מצביעים על ביקושים נרחבים בסביבת קמפוסים ומרכזים אקדמיים, אשר מעלים את ערך הדירות.

״באופן גורף ניתן לומר, שהימצאות מוקדי תעסוקה גדולים

מעלה את מחירי הדירות״*

בסביבת SHVIRO VALLEY תמצאו את חברות ההיי-טק וביו-טק המתקדמות: אלביט, אלקטרה, אינדיגו, אל-אופ, קונדואיט לצד מוסדות אקדמיים-מחקריים: מכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות והמכון למחקר ביולוגי. נס ציונה מאכלסת חלק ניכר מעובדי ההיי-טק, המתגוררים בסביבה ויוצרים ביקושים נרחבים ומעלים את ערך הנדל"ן באזור.

כתבה ב-Ynet  מתוך כתבה של הילה ציאון 26.03.21

30 מגרשים נמכרו במכירה המוקדמת!

הזדמנות מהירה - למהירי החלטה

החל מ- 590,000 ₪

ימים אחרונים למחירי PRE SALE לפני עליית המחירים...

בשני העשורים האחרונים, הפגינו הפרויקטים של שבירו לנד ביצועים מרשימים, כשהם מוכיחים את עצמם שוב ושוב כהשקעה משתלמת, המשיאה רווחים פנומנליים ועליית ערך משמעותית ללקוחות החברה.
בין ההצלחות שלנו ניתן למנות את: פי גלילות, שדה דב בת״א, חוף התכלת בהרצליה, ח׳ 500 בחולון, מתחם ה-1,000 בראשון לציון ועוד..

תשואה המבטיחה שקט נפשי

לא פלא, שבשנים האחרונות יותר ויותר משקיעים בוחרים להבטיח את מקומם בפרויקטים של שבירו לנד, מתוך הבנה שהשקעה בקרקעות ובנדל"ן באזורי הביקוש, הינה אפיק ההשקעה החכם והמשתלם ביותר עבור עתיד משפחתם.

השאירו פרטים או חייגו 2471 *

הקרקע אינה זמינה לבניייה. אין באמור כדי להבטיח השגת תשואה כלשהי או כדי להוות המלצה על כדאיות של השקעה. המוצג הינו להמחשה בלבד. את החברה יחייבו רק התכניות הרשמיות בהתאם להחלטת הוועדה ולהיתר הבנייה בלבד.

ההדמיות להמחשה בלבד  |   כל הזכויות שמורות לשבירו לנד  |  וואי וואי דיוולופמנט  רועי שחק מעצבים

דברו איתנו!

שעות פעילות: א'-ה' 9:00-18:00

דילוג לתוכן