חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

הזדמנות לקחת חלק בתכנית היוקרתית – חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה בהרצליה למלון מנדרין!

 השקעה אטרקטיבית בזכותה ניתן להשיג יחידות קרקע במחירי מציאה של ממש!

השקעות החל מ- 925,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

מידע נוסף על חוף התכלת הרצליה

הזדמנות של פעם בחיים

לאורך כ-6 קילומטרים, במרכז הארץ ובקרבה לעורקי תנועה מרכזיים, עובר קו החוף של הרצליה. על קו החוף אתרים היסטוריים, חופים מסודרים, מרינה עדכנית, בתי מלון יוקרתיים ומוקדים חשובים ובהם תעסוקה, מסחר ובילוי. חברת שבירו לנד בוחרת פעם אחר פעם בקו החוף של הים התיכון, מתוך הבנה כי לים, לאוויר ולאווירה הנכללים בו, השפעה משמעותית על איכות החיים. תכנית חוף הרצליה הינה תכנית מגורים רבת פוטנציאל, הכוללת אלפי דונמים המיועדים למגורים, מסחר, תעשייה ושטחי ציבור לטובת הדיירים והמבקרים. פרויקט חוף התכלת הרצליה של חברת שבירו לנד , מבטא את אמונתה של החברה באזור הרצליה המתפתח, ומאפשר לקהל המשקיעים הזדמנות נדירה להגשמת חלום המגורים על שפת הים. הקרקע אינה זמינה לבנייה זה הזמן להשקיע.
לדברי מנכל החברה מר מאיר צצקס הגושים הנמכרים והמבוקשים ביותר הם הגושים: 6606, 6605, 6607, 6590 ו 6608

מה בתכנית?

בשנים האחרונות ניתן לראות כי העיר הרצליה נמצאת בתנופת בנייה רחבה. לכן, אזור זה אשר גם נמצא בתחומיה מהווה הזדמנות פז גם עבור העירייה אשר שואפת לקדם ולפתח את העיר והשאיפה לקדם אותו נמצאת למעלה בסדר העדיפויות. השטח המתפרש על פני 2,200 דונם, טומן בחובו הזדמנות כלכלית חסרת תקדים, על פי תכנית חוף התכלת במקום צפויות לקום כ – 10,000 יחידות דיור, כ – 250,000 מ"ר יוקדשו לשטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר, ובמרחק של 300 מטר מהים צפויים לקום גם חמישה בתי מלון חדשים.

השקעה מושלמת ומשתלמת

חברת SHVIRO המתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן למשקיעים לא יכלה להתעלם מהפוטנציאל הטמון בהזדמנות נדירה זו. המחירים ליחידת קרקע אחת נחשבים למשתלמים וכבר בשלוש השנים האחרונות מחיר הקרקע זינק ב – 300 אחוזים. (על פי נתונים של רשות המסים).

לקבלת פרטים נוספים אודות חוף התכלת בהרצליה צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה בנושא!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.