ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

השקעות החל מ- 429,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

מידע על פרויקט היוקרה ב ח 500 בחולון מבית חברת שבירו

מה בתכניות?

DCIM100MEDIADJI_0040.JPG

מאז ומעולם היווה אזור ח 500 אבן שואבת לאלו המבקשים איכות חיים בסביבה פסטורלית, מבלי לוותר על נגישות וקרבה למרכז. על אחת מעתודות הקרקע הגדולות במרכז, במיקום אסטרטגי ובהיקף תכנון חסר תקדים תקים חברת שבירו לנד את מתחם ח 500 קונספט קהילתי חדש . הפרויקט עתיד להיבנות משלביו הראשוניים כשכונה המתמקדת בדייר, ומעניקה לו את כל הדרוש לחוויית מגורים מיוחדת במינה. השכונה כוללת יחידות דיור, שירותים קהילתיים ומוסדות חינוך, שטחי מסחר, בילוי ופנאי וכל זאת בסמיכות עורקי תחבורה מרכזים ובקרבה מורגשת ומרגשת, לטבע ירוק, רוגע וכפרי. הקרקע אינה זמינה לבנייה בשלב זה, זה הזמן להשקיע.
הגושים המומלצים לרכישה הינם: 6048, 6043, 6053, 6051, 6052, 6761, 6743, 6744, 6742, 6745, 6751, 6757

השקעה אטרקטיבית במיוחד

התכנית ב ח 500 בחולון, צפויה לכלול יחידות בנייה צמודות קרקע לצד בנייה רוויה לגובה, שטחי מסחר ו  כ-1,000 דונם של שטח ציבורי פתוח, מתוכו 600 דונם יוקדשו לבניית פארק חולות. אזורים אלו יאופיינו בטבע בתולי וטבעי וזאת כדי לשמור על סביבה אורבנית ירוקה ולהעלות את רמת המחייה של התושבים. התכנון הייחודי המשלב בתוכו סטנדרטים ירוקים, הוא זה שמייחד את שכונת ח 500 זו משכונות אחרות במרכז. יתרה מכך, מדובר במיקום אטרקטיבי במיוחד, הקרבה אל כביש 4 ואל צירי תנועה מרכזיים מאפשרת נגישות רבה לכל חלקי הארץ והקרבה הגדולה לתל אביב, גם היא משחקת תפקיד מרכזי.

תכנית בינוי ייחודית ויוצאת דופן

למרות שתהליך תחילת הבנייה אינו ידוע, אין ספק כי לעיריית חולון יש אינטרסים רבים כדי לקדם וליישם את פרויקט ח 500 ולו רק בגלל שעתודות הקרקע באזור המרכז הולכות ומצטמצמות כליל. מה גם שברוב המקומות, התכנון מציע שטחים בנויים בלבד וללא טבע ירוק. העיר חולון אשר שמה את צרכיה של התושבים במרכז, מציגה תכנית בינוי יוצאת דופן ומרשימה במיוחד ומחירי יחידות הקרקע, אשר כיום נחשבים לנמוכים, צפויים לזנק משמעותית בעתיד. אנו מעמידים לרשותכם שירותים רבים לרבות ייצוג מטעם עורך דין במטרה לספק לכם פתרונות מתקדמים. למידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום, ללא התחייבות!

ח 500 עתיד המגורים של גוש דן

תוכנית ח 500 מבקשת לתת מענה מקיף לאזור חולון בשורה ארוכה של היבטים – ממגורים דרך מסחר ותעסוקה ועד לנגישות תחבורתית", מנתח שמאי המקרקעין. לדבריו, "יש פה רצון להתכתב עם המרקם הטבעי של האזור, ולהתאים אליו את אופי הבנייה. העניין הזה משתקף בתוכניות בנייה בגבהים משתנים מתוך שאיפה לייצר תמהיל מגורים מגוון המספק מענה לחתך אוכלוסייה רחב".

"המושכות כאן נמצאות בידי עירית חולון, מה שמבטיח שהתוכנית תתקדם בקצב מהיר תוך קיצור ניכר בלוחות הזמנים". "מי שמחזיק ביחידות שטח באזור צפוי לעלייה משמעותית בשווין, היות ותכנון מפורט משביח את ערך הקרקע. וזה עוד לפני שבכלל הזכרנו שמדובר באזור שנמצא במיקום אופטימלי, בסמיכות למרכז ולעורקי תחבורה מרכזיים, וגם כך זוכה להתעניינות רבה".

ואכן, מחירי הנכסים בסביבה טיפסו בשנים האחרונות באופן מרשים.
באופן טבעי מרכז אליו האזור האטרקטיבי לא מעט שחקנים בתחום הנדל"ן, ביניהם בולטת חברת שבירו לנד בע"מ , המתמחה באיתור קרקעות בלב אזורי הביקוש, ופועלת ברחבי הארץ כבר תקופה ממושכת. "חולון עומדת בשנים הקרובות בפני תנופת פיתוח אדירה", אומר מאיר צ'צ'קס, הבעלים של החברה. "הרובעים המתכוננים הם מהמתחמים הנחשקים ביותר בישראל. כולם רוצים להגיע לכאן, ולשמחתנו אנחנו כבר תקענו פה יתד".
ואמנם, חברת שבירו ממשיכה להגדיל את מאגר הקרקעות שברשותה במיקומים הכי נחשקים בארץ, כאשר בימים האחרונים השלימה החברה רכישה של עוד יחידות שטח בהיקף של כ-15 מיליון שקל באזורי הביקוש בארץ.
"העובדה שהתוכנית מקודמת באמצעות העירייה מעניקה לכל האזור רוח גבית", קובע מנכ"ל החברה מר מאיר צ'צ'קס. "המשמעות היא שהתהליכים הביורוקרטיים, שבדרך כלל נמשכים על פני שנים ארוכות, עתידים בשל כך להתקצר באופן ניכר, כך שהעתיד בהחלט ורוד. מעבר לזה, צריך להבין שלעסקת השקעה בקרקעות מומלץ להיכנס בשלבי התכנון, לפני קבלת ההיתרים, כי באופן הזה ניתן למקסם את פוטנציאל הרווח וליהנות מהעלייה העתידית במחירים. הרווח צפוי על פי תקן שמאי 22 הוא לפחות 150% בעלייה הדרגתית משנה לשנה על פני השנים הקרובות".
כחברה הדוגלת בהנגשת ענף ההשקעה בקרקעות לציבור הרחב, פיתחה החברה השקעות בנדל"ן במודל המאפשר גם לבעלי הון עצמי צנוע להצטרף אליה. בהתאם לכך, היא מציעה יחידות שטח בגדלים שונים במתחם המתוכנן בסכום של החל מ-200 אלף שקל, כשבנוסף קיימת גם אופציה לפריסת תשלומים רחבה.
"הרעיון הוא לגבש לכל רוכש עסקה בהתאם לתוכניותיו וליכולותיו הכלכליות, כשניתן להתאים את ההשקעה לטווח קצר או ארוך", מפרט צ'צ'קס. "לכל יחידת שטח מצורף כמובן גם דו"ח שמאי בהתאם לתקן 22 המציג את הסטטוס התכנוני והמשפטי שלה. כל כספי ההשקעה מופקדים בנאמנות עד לרישום הקרקע בטאבו על שם הרוכש, כשהתהליך כולו מלווה על ידי משרד עוה"ד מ.פירון, מהמשרדים המובלים בישראל. לקוחות הקצה, אלו המייעדים את השטח לבניית דירה בעתיד, יקבלו כמובן מאיתנו את כל הלווי הנדרש, עד קבלת המפתחות, וגם מעבר לכך".
"האמון שלנו באזור הזה בא לידי ביטוי בכך שאנו מקפידים לשמור קרקעות גם לעצמנו", מדגיש מנכ"ל החברה. "באופן הזה, המשקיעים מבינים שגם אנחנו יחד איתם באותו המתחם, מה שמפיג את סימני השאלה ומפזר את הערפל. בהקשר הזה אני יכול לומר שלכל אורך השנים האחרונות מכרנו קרקעות בהיקפים גדולים במתחם, וכל העת אנו ממשיכים לקדם רכישת יחידות נוספות. האזור הזה עומד בפני קפיצת מדרגה של ממש, והתעניינות בהתאם – הקרקעות הולכות ואוזלות. מי שמבין בנדל"ן, יודע שיש פה הזדמנות שלא תחזור".

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.