תל אביב החוף הצפוני

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות.

החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה, תל אביב, הנו משותף לאנשים רבים. כיום בעזרת פרויקטים כמו 3700 ו – 3388א' המהווים עתודות קרקע המיועדות למגורים ומסחר בצפון תל אביב, החלום רוקם עור וגידים ולכן הוא מציע לכם הזדמנות להשקעה מיוחדת וחד פעמית!

בואו לקחת חלק בפרויקטים של החברה ותזכו להנות מתשואות גבוהות בכל עסקה.

מגרשים רוכשים רק משבירו.

השקעות החל מ- 1,500,000 ש"ח ליחידה

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

מידע נוסף על פרויקט תל אביב החוף הצפוני

תל אביב החוף הצפוני
תל אביב החוף הצפוני

עוד רגע ויוצאים לדרך

תכנית 3700 הוגשה על ידי עיריית תל אביב ואושרה סופית בשנת 2017. הקרקע המיועדת משתרעת על שטח של כ – 500 דונם של חול ים טבעי ומיקומה האטרקטיבי בין שדה דב מדרום, הרצליה מצפון, רמת אביב ממזרח והים הכחול ממערב, הוא שהופך אותה לכל כך אטרקטיבית. אין ספק שבעיר כמו תל אביב הקרבה לים משחקת תפקיד מרכזי, מעלה את ערך הנכס ומשפרת באופן ניכר את איכות החיים ואת תרבות הפנאי, לכן כיום, כאשר המחירים של יחידות קרקע יחסית נמוכים, מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

הזדמנות חד פעמית לרכישת קרקעות בתל אביב

תכנית 3700 חשובה מאוד לעיר תל אביב יפו במיוחד כאשר על הקרקע מתוכננת בנייה רוויה, לרבות דיור בר השגה וכן שטחי מסחר ופנאי. הרובע החדש יכלול פארקים ירוקים, טיילת על קו החוף ומגוון רחב של שירותים לתושב ולכן הרצון לקדם וליישם את התכנית כמה שיותר מהר, הוא אינטרס של העירייה הפועל לטובת המשקיעים. כמו כן הקרבה אל חוף הים ואל עורקי תחבורה ראשיים גם היא מספקת ערך מוסף והופכת את המיקום להרבה יותר אטרקטיבי ונחשק. אין ספק כי מדובר בהזדמנות חד פעמית לבצע השקעה משתלמת, שלא תחזור על עצמה.

תכנית 3388 א'

תכנית נוספת אשר מתוכננת בגבולה הדרומי של תכנית 3700 ומהווה את ההמשך האורגני שלה היא תכנית 3388 א'. כאן מדובר בקרקע הממוקמת בין הרחובות לוי אשכול ואבן גבירול והיא עתידה להכיל מעל 1,000 יחידות דיור חדשות, מעל 3,000 מ"ר של שטחים מסחריים, מעל 2,500 מ"ר של משרדים ובין היתר גם שילובם של שטחים ציבוריים פתוחים בתכנית נלקח בחשבון. תכנית זו מהווה הזדמנות פז למשקיעים מסוגים שונים המעוניינים בנדל"ן בתל אביב אשר מומלץ בחום לנצל אותה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות כל הפרויקטים הזמינים עבורכם בתל אביב? צרו עמנו קשר עוד היום!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.