מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה – 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל!
שבירו שואפת להקים את מתחם העסקים המוביל בעיר ראשון לציון – פרויקט עירוב שימושים המהווה "חממת עסקים" המשלבת בין אזורי תעסוקה, מסחר, דיור, דיור מוגן, מלונאות ושטחים בנויים לצורכי ציבור.
מחירי השקה במתחם המגורים
מחיר פריסייל במתחמי המשרדים
שיווק בלעדי

השקעות החל מ- 575,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

זכות לדירה בהזדמנות אדירה.

מה כלול בתכנית?

במקום בו נפגשים צירי תנועה ראשים ובמיקום נבנה רובע חדש. לאחר שנות ציפייה, מתחם ה 1000 בראשון לציון, הולך ורוקם חיים חדשים ומרגשים, לטובת חוויית מגורים ומשרדים שאין דומה לה בארץ, על אחד השטחים המבוקשים בישראל, אם לא המבוקש בהם.

המתחם אדיר הממדים עתיד להיבנות על שטח של כ-1000 דונמים, ולכלול כ 5,500 יחידות דיור, אלפי שטחי תעסוקה ומסחר, מתחמי בידור ותחנות רכבת. לאחרונה נקבע שלב משמעותי וחשוב בתהליך, עם תחילת הבניה של החברות הגדולות במשק אשר בחרו במתחם ה 1000 כמרכז העסקים שלהם, פעולות אלו מסמנות את יריית הפתיחה בשלב הבניה.
חברת שבירו כבר הוכיחה את יכולתה באיתור הזדמנויות מניבות במיקום אטרקטיבי ובתזמון מדויק, ובהגשת תוצאות רווחיות לקהל המשקיעים. מתחם ה 1000 של שבירו לנד, הוא אחד הפרויקטים השאפתניים העתידים לקום במרכז הארץ, ואחת ההשקעות הכדאיות יותר בשוק הנדל"ן כיום. שכונת היוקרה תכלול מאות יחידות דיור, שטחי תעסוקה ומסחר ושטחים ציבוריים לטובת הדיירים, ותיבנה בסטנדרט המגורים הגבוה המאפיין את החברה. זה הזמן להשקיע.

מתחם ה 1000 השקעה בטוחה

מתחם האלף עולה שלב – האם זה הזמן להשקיע בו?
העבודות במתחם ה-1000, מטרופולין העסקים השאפתני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב לאילון, נכנסות לקצב גבוה. רק באחרונה דווח כי קרן Jtlv זכתה במכרז למגרש במתחם המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-12 אלף מ"ר בעלות של כמעט 120 מיליון שקל, וחברת רוגובין זכתה גם היא במכרז למגרש המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-5,000 מ"ר בכ-60 מיליון שקל. לצדן הבטיחו את מקומן במתחם עוד כמה מהחברות הגדולות במשק, בהן קבוצות דיסקונט ופרשקובסקי.
לפרויקט יתרונות רבים ומגוונים מהם לא ניתן להתעלם אולם אחד מיתרונותיו האסטרטגיים הוא זה שהופך אותו לאחת מהשקעות הנדל"ן המבטיחות ביותר – מיקומו הייחודי. המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, הוא ממוקם בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 20 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים. יתרה מכך הקרקע נמצאת בסמיכות לצירים מרכזיים בראשון לציון עצמה ובקרבה לקו החוף, מה שגם מהווה יתרון מרכזי.

מימוש הרווחים דרך השקעה במתחם ה - 1000

לדברי בעלי חברת שבירו לנד מר מאיר צצקס השקעה במתחם ה – 1000 אינה עוד השקעת נדל"ן בעלת אחוזי סיכון גבוהים, היא גם אינה לוטה בערפל. מדובר בתכנית שאושרה ואף יותר מכך, תכנית בעלת חשיבות לעיר ראשון לציון ולכן השאיפה לקדם אותה היא כמה שיותר גדולה. אנו מתמחים באיתור השקעות פוטנציאליות ומניבות תשואה עבורכם ורואים את מתחם ה – 1000 כאחת מהן.

לפרטים נוספים אודות מתחם ה – 1000 בראשון לציון צרו עמנו קשר וזכו להזדמנות חד פעמית!

שבירו הצלחה בכל עסקה!!

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.