פרויקט שדה דב

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב – ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים!

בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ – 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב. אין ספק שמדובר בהזדמנות כלכלית יקרה מפז, עליה מומלץ לקפוץ כל עוד יש הזדמנות!

יחידות אחרונות במחיר שובר שוק בהתחייבות

השקעות החל מ- 885,000

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט שדה דב

פרויקט שדה דב
פרויקט שדה דב

פרויקט הנדל"ן הכי יוקרתי בארץ

מפעם לפעם, צצות הזדמנויות בזירת הנדל"ן הישראלית, כאלו הנרשמות בדפי ההיסטוריה. פרויקט שדה דב הוא אחד מאלו, מיקומו של הפרויקט על אחת מרצועות החוף המרהיבות והיקרות ביותר בארץ, היא הוכחה נוספת ליכולתה של חברת שבירו לנד לאתר הזדמנויות, ולמצות מהן את מלוא הפוטנציאל האפשרי, לטובת לקוחותיה.

תל אביב העיר שלא נחה לרגע, אשר מושכת עוד מימי קדם קהל איכותי המחפש איכות חיים, חינוך מעולה, קהילה חזקה ובעיקר, הרבה ים.

פרויקט שדה דב יגיש למשקיעים חווית מגורים שאין דומה לה: על קו חוף בתולי, במרחק נגיעה מקו הים יחידות דיור בתכנון מוקפד.

בואו להיות שותפים להצלחה.

SHVIRO  הצלחה בכל עסקה.
מנכ"ל החברה מר מאיר צצקס ממליץ על רכישה בגוש 6896 חלקה 204.

כל היתרונות הטמונים במיקום

ראשית כל דרכי הגישה נוחות ומהירות בשל הקרבה לכל עורקי התנועה המרכזיים בארץ. שנית, שדה דב ממוקם בצידה הצפוני של שכונת היוקרה רמת אביב ג' ובצמוד לאזורי חן ולשכונת ל' היוקרתית, אזור המוכר בשל איכות חיים גבוהה, אוכלוסייה איכותית, סביבה אורבנית ירוקה ובעיקר – חיי שקט ושלווה. יתרה מכך, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי היזמים שעומדים מאחורי הפרויקט הם ממשלת ישראל ועיריית תל אביב, מה שמעצים את האינטרסים לקידום התכנית, שגם זהו יתרון חשוב עבור המשקיעים.

פרויקט שדה דב, השקעה כלכלית חכמה

פרויקט שדה דב יושב על עתודת הקרקע הזמינה האחרונה באזור צפון תל אביב. אין ספק כי רכישה מוקדמת בפרויקט שדה דב תהיה השקעה חכמה בזמן הנכון – רגע לפני שהמחיר ייתן קפיצה משמעותית .בשל המיקום האטרקטיבי ושלל היתרונות הנוספים, פרויקט שדה דב נחשב לאחד הפרויקטים "החמים" בתחום השקעות הנדל"ן, אם לא החם מכולם. השקעה בפרויקט שדה דב הנה בעלת פוטנציאל רווח לטווח הארוך ולכן היא מהווה הזדמנות חד פעמית.

חברת שבירו והעומד בראשה מר מאיר צצקס ישמחו ללוות אתכם לכל אורכו של התהליך ולהשיג את התשואה הגבוהה ביותר עבור הכסף שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.