משרדים למכירה במתחם העסקים של חולון

חולון בוערת על מפת הנדל"ן המניב: חכמים רוכשים עכשיו קרקעות באזור התעשייה
להשקיע בקרקע הנחשקת ביותר בחולון: שבירו לנד משיקה 10 יחידות בבלעדיות

השקעות החל מ- 176,000

למידע נוסף השאירו פרטים

סרטון התדמית של
משרדים למכירה במתחם העסקים של חולון

למה כדאי להשקיע במשרד בחולון?

מרכז העסקים בחולון

חולון בוערת על מפת הנדל"ן המניב: חכמים רוכשים עכשיו קרקעות באזור התעשייה
להשקיע בקרקע הנחשקת ביותר בחולון: שבירו לנד משיקה 10 יחידות בבלעדיות
אזור התעשייה בחולון ממצב את עצמו לאט, ובטוח. מה שהתחיל כמתחם אפרורי הפך בעשור האחרון לאחד המתחמים העסקיים החמים של אזור המרכז. סמוך למתחם עזריאלי חולון, משיקה חברת "שבירו לנד" בבעלותו של מאיר צ'צ'קס יחידות משרדים בתכנון אורבני חדשני, עם רישום מלא בטאבו ועל קרקע מאושרת. בהשקעה שמתחילה מ-180 אלף שקלים, אתם שם!
חולון, שכבר יש לה תדמית נוצצת של עיר הילדים, מתפתחת פלאים גם בפן העסקי וכבר מסתמן שבעתיד הקרוב תקטוף תואר נוסף – 'עיר העסקים הבאה של אזור המרכז'. הראשונה שנעצה את דגלה במתחם שרבים לא תכננו לו עתיד נוצץ הייתה קבוצת עזריאלי, אשר בנתה מתחם עסקים מרהיב שאינו נופל ממתחמי הענק של תל אביב. עם הביקוש למשרדים באזור, המתחם סביב עלה לכותרות כאשר חברת שבירו לנד הקצתה שטחים לשיווק בלעדי במתחם. תמורת 180,000 שקל בלבד, יכולים עשרת המשקיעים הראשונים לרכוש יחידת קרקע המקנה זכות למשרד במתחם הנוצץ.
נדל"ן מניב כאפיק השקעה נחשק בישראל
אפיק ההשקעה המסחרי נחשב לנחשק מאוד בעיני משקיעים. מה שהיה שמור לחברות ענק ותאגידים, פתוח כיום לקהל המשקיעים הרחב, המעוניין לוותר על רכישת נדל"ן למגורים לטובת השקעות במשרדים הנקראים בשם הגנרי "נדל"ן מניב". לא בכדי הוא נקרא בשם זה, אלא בשל היותו תוצר של השקעות המתחילות מסכומים נמוכים יחסית, כמו גם השקעות בטוחות מאוד. הרי לכל עיר יש אינטרס לפתח את אזורי התעשייה, על מנת שיכניסו כספי ארנונה לעיר. אם כך, כל משקיע שחסך כמה עשרות אלפי שקלים יוכל להיכנס לנעליהם של משקיעים גדולים וליהנות מהשקעה גמישה, תשואה גבוהה וציפייה לעליית ערך עתידית.
לא רק עיר של מוזיאונים
אם נחזור לאזור התעשייה בחולון, נגלה שתדמית העיר של המוזיאונים והפסטיבלים כבר מזמן אינה ליבת העיר. בשנים האחרונות העירייה משקיעה רבות בפיתוח אזורי מסחר נגישים וכבר בשנים הקרובות יוקמו סביב עזריאלי חולון מתחמי מסחר ענק כמו מתחם 'יס פלאנט' וקניון אאוטלט כמו בארה"ב, שעתידים לקום סמוך לקרקע הנחשקת של "שבירו לנד". אין ספק שהקרקע המבוקשת של שבירו לנד עונה על השילוש הקדוש שכל משקיע מחפש: השקעה באזור נגיש, השקעה באזור מתפתח וחברת יזמות חזקה שתהווה עוגן איתן עבורו.
"כשמדברים על מתחם עסקי המיועד למשרדים, נגישות היא הפרמטר החשוב ביותר. הקרקע שלנו ממוקמת בצירים מרכזיים עם נגישות מלאה לצירים המרכזיים כביש 4 (אשדוד-ת"א), כביש 44 (יפו-ירושלים), נתיבי איילון, כביש 431 ותחבורה ציבורית ענפה שעוטפת את המתחם המסחרי. בעתיד מתוכנן לעבור תוואי 'הרכבת הקלה' – ה'קו הירוק' – מת"א לראשל"צ דרך אזור התעשייה והעסקים חולון", מספר לנו מאיר צ'צ'קס, הבעלים של שבירו לנד.
גם מבחינת פיתוח האזור, נראה כי חזונה של העיר ברור לגמרי, על פי בכירים בעירייה. "אזור התעשייה והעסקים הקהילתי חולון יהיה חדשני בתפיסותיו הכלכליות והארגוניות, יהווה מוקד משיכה לעסקים ולתעשייה, ימנף את העיר חולון ויוביל בתחומי החינוך הטכנולוגי, הקיימות והעיצוב ברמה הארצית והבינלאומית".
השקעה בקרקע מיד ראשונה ללא פערי תיווך
"את הפוטנציאל האדיר שמציע אזור התעשייה בחולון זיהינו עוד לפני כמה שנים", מספר מאיר צ'צ'קס, המנכ"ל והבעלים של החברה. "למעשה, את הקרקעות הראשונות שלנו כאן רכשנו כבר לפני כמה שנים, וכיום אין שום חסמים בירוקרטיים, כיוון שהקרקע זמינה ומאושרת. נותר לנו רק להוציא היתר ולבנות". כדי להבטיח למשקיעים ביטחון מלא, חברת שבירו לנד הקיימת כ-16 שנים בשוק, וכיאה לחברה המחזיקה בחותם האמינות של "דן אנד ברדסטריט", מציעה מנגנון בטיחות מלא למשקיעים: רישום מלא בטאבו, ליווי בנקאי מלא, משרד עו"ד מוביל שהוא אחת מהפירמות החזקות בארץ ושיווק בלעדי.
"כדי להבטיח למשקיעים את המחיר הטוב ביותר, אנחנו רוכשים את הקרקעות, ולכן משקיעים קונים קרקע מיד ראשונה ללא פערי תיווך ומקבלים את המחיר הנמוך ביותר בשוק. לכל עסקה אנחנו מצרפים דו"ח שמאי, ויותר מכך, המשקיע משלם פחות מהמחיר מהופיע בדו"ח המצורף", מספר צ'צ'קס.
לאחרונה, השיקה חברת שבירו לנד 10 יחידות במחירים חסרי תקדים, ב 180,000 אלף שקלים בלבד, כאשר המחיר כולל הכל!!! ללא תוספת עמלות תיווך ובכל עסקה קיים הסכם שיתוף המאגד את כלל המשקיעים ומעניק להם כוח אל מול העירייה לקבלת ההיתרים הדרושים.
תרשו לעצמכם לשאוף גבוה! לפרטים נוספים על השקעה בפרויקט השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם >>>

בסמוך למרכזי בילוי וקניות

הגדולים כבר כאן

בסמוך למרכזי בילוי וקניות

אזור בתנופת התפתחות:

בניית הרכבת הקלה
הקמת מתחם קולנוע ענק
בניית מגרשי חניה

קרוב לתל אביב

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל. המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.