אודות חברת שבירו

השקעה בנדל"ן היא לא עניין של מה בכך על מנת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולמזער סיכונים נדרש ידע וניסיון רב.

למעלה מ-2 עשורים חברת שבירו לנד מעצבת את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ, בבחירת קרקעות ומיזמים בעלי מיקומים אסטרטגיים. אנו גאים בשורה ארוכה של הישגים אשר הטביעו חותם משמעותי בעסקאות אותם אנו מובילים, ובהם פרויקט חוף התכלת בהרצליה, מתחם ח 500 בחולון, מתחמם שדה דב היוקרתי הנושק לקו החוף של ישראל, מתחם ה 1000 בראשון לציון ועוד עשרות יוזמות נדל"ן אשר מיצבו אותנו בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן בארץ. אסטרטגיית השיווק אותה הטמענו בישראל, היא עוד אחד מההישגים החלוציים עליהם אנו חתומים, עם חשיבה פורצת דרך בשילוב בין מגורים, משרדים, ותעסוקה ופנאי. המוניטין שרכשנו, והעובדה כי שמנו הינו ביטוי נרדף להשקעה בטוחה, הינם תוצר ישיר לעקרונות דבקות במשימה, לקיחת החלטות אמיצות ושמירה קנאית כמעט, על מקצועיות. בכל יום, בכל היבט. מה שמנחה אותנו, היא חשיבה ממוקדת רווח. אנו שומרים על דריכות מתמדת תמיד בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, ועם תגובות מהירות וגמישות אנו מבקשים לאתגר את המצב הקיים ולעשותו טוב יותר, מעניין יותר, ובעיקר – רווחי בעבור קהל המשקיעים.

הרצליה חוף התכלת
הרצליה חוף התכלת

כל האפשרויות לרשותכם

הניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים, הידע המקצועי הנרחב והבקיאות בתחום הנדל"ן הם הפרמטרים שגורמים לכל ההשקעות מבית שבירו להניב תשואות הגבוהות משמעותית מכל אפיק השקעה אחר. הצוות המקצועי שלנו מספק לכם את האפשרות לבחור היכן, מתי וכמה להשקיע תוך שמעמיד לרשותכם מגוון רחב של מיזמים ופרויקטים מובחרים שנבחרו בקפידה וזאת מבלי להתפשר על אמות מידה של מקצועיות ומצוינות

התאמה אישית וליווי מקצועי

חברת שבירו לנד בבעלות מאיר צ'צ'קס יזם בנשמה העומד על קרקע יציבה, עם תשוקה נצחית להרפתקה בטוחה. התחיל "מלמטה", מהשטח, כסוכני נדל"ן והודות למשמעת ברזל ואש בוערת, פרץ קדימה והלאה. עם תובנות, ניסיון וידע ניגש בכל יום למשימה אותה הגדיר בתחילת הדרך: למצות את המיטב והמירב בכל השקעה, להפיק את הרווח האופטימאלי ולאפשר לכל אחד להגיע רחוק – ולהצליח. את החזון הזה, הוא מטמיע בכל פרויקט עליו הוא מניח את היד, בין אם הינו מיועד למגורים, לעבודה או לבילוי. גם כיום, חברתנו מתעקשת לשמור על מגע ישיר וירידה לפרטים, ובעיקר – לטפח מערכת קשרים טובה, חמה, מכילה ובוטחת באלו איתם אנו באים במגע: לקוחותנו, עובדי החברה, הקבלנים, מעצבת הפנים והאדריכלים.

השקעות נדל"ן – זהו תחום המומחיות העיקרי שלנו

מטרת החברה היינה לאתר עבור כל אחד מלקוחותיה את ההשקעה המתאימה ביותר, וזאת לאחר בחינה מקיפה של צרכיו, יכולתו הפיננסית ואופי ההשקעה המבוקש.

כאשר הבנקים מציעים ריבית נמוכה, ניהול תיקי השקעות זו פעולה שדורשת השקעה בפני עצמה ועיסוק בתחומים שאינכם מכירים על בורים מהווים סיכון משמעותי, אנו ב שבירו  מספקים פתרון מקצועי ואיכותי ביחס לאפיקים אחרים.

אנו מאמינים ביתרונותיו של מיקוד ולכן מרכזים את כל משאבנו ומאמצינו להתמקצעות והתמחות בתחום השקעות הנדל"ן. הניסיון הרב שלנו הוא שמאפשר לכם לדעת בכל רגע נתון מה קורה עם הכסף שלכם ולהפיק מההשקעה שלכם את המרב.

שבירו פועלת בשקיפות מלאה כלפי לקוחותיה לאורך כל שלבי העסקה, בדגש על אמינות ומקצועיות.

לפרטים נוספים אודות כל השקעות הנדל"ן שזמינות עבורכם עכשיו, צרו עמנו קשר נשמח לעמוד לרשותכם!

שתף ב-