אודות
הפרויקט

במשך שנים רבות העיר חדרה נחשבה לעיר אפורה וקטנה, ובמילים עדינות היא לא הייתה 'חוד החנית' של עולם הנדל"ן. בשנים האחרונות מתברר שהעיר לא אמרה את המילה האחרונה. 

הן מבחינה תודעתית והן מבחינה מיתוגית הפערים בין גוש דן לבינה הולכים ומצטמצמים, ונראה כי היא לא מתכננת עצירה קרובה. הודות לפרויקט רובע הים חדרה שהעיר חייבת לו רבות, הביקוש למגורים בעיר חדרה הולכים וגדלים מדי יום.

2K

דונם

10K

יחידות דיור

2.5KM

טיילת מפוארת

הזדמנות השקעה שאסור לפספס...

בגלל המיקום

השכונה ממוקמת ליד בסמוך לכביש 2, במיקום מרכזי בשכונה החדשה של חדרה. המיקום של הדירות יהיו במיקום הקרוב ביותר לחוף הים של חדרה.

בגלל התיזמון

חברת שבירולנד מתמחה באיתור מדויק של השקעות נדל"ן בעלי פוטנציאל עסקי גבוה, בייזום והשבחה של קרקעות ובקידום פרויקטים באזורי ביקוש מובילים. 

בגלל התשואה

שווי צפוי של דירה במתחם הוא 2.5 מיליון ש"ח. אפשרות לייצר השקעה משתלמת במיוחד במיקום החם ביותר בפרויקט.

בגלל היזמים

חברת שבירולנד מתמחה באיתור מדויק של השקעות נדל"ן בעלי פוטנציאל עסקי גבוה, בייזום והשבחה של קרקעות ובקידום פרויקטים באזורי ביקוש מובילים. 

תוכנית רובע הים – הכל בפרויקט אחד

תוכנית 'רובע הים' בחדרה היא תוכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר. הרובע החדש ישתרע על פני כ-2,000 דונמים, מהם 1,100 דונמים של שטחים פתוחים. הפרויקט יכלול כ-10,000 יחידות דיור, 1,400 חדרי מלון, וכן טיילת באורך 2.5 ק"מ ורצועת חוף ברוחב 200 מטרים.

תוכנית 'רובע הים' תיבנה על אחת מעתודות הקרקעות האחרונות של חדרה. הרובע החדש בצפון-מערב העיר ישתרע בין שכונת גבעת אולגה מדרום לבין נחל חדרה מצפון. התוכנית נהנית ממיקום אידיאלי מכל הבחינות. הקרקעות גובלות באחת מרצועות החוף היפות בישראל, טובלות בירוק, מוקפות שטחים פתוחים, וצמודות לכבישים מרכזיים כמו כביש 6, כביש 4 וכביש 9 החדש.

לדברי מנכ"ל החברה מאיר צ'צקס זו אחת מעסקאות הנדל"ן הטובות ביותר שקיימות כרגע בשוק.

Shape
Shape

שימושים נרחבים בתוכנית רובע הים

לאורך קו החוף תוקם טיילת תיירותית וחופי רחצה עירוניים. בצפון, באזור רכס הכורכר המיועד לשימור, ישולב פארק טבעי עם פארק נחל חדרה. על קו החוף מתוכננים כ-10 בתי מלון. לצורך עידוד הקמת המלונות ומשיכת היזמים לעיר, מציניים בעירייה כי יאפשרו שילוב של מספר שימושים באזור זה, לכל בית מלון תהיינה גם זכויות בנייה למגורים בשורה הראשונה לים ומסחר בקומת הקרקע לכיוון הטיילת.

עוד ציינו בעיריית חדרה כי המגורים שיוקמו ברובע זה יאופיינו כמגורים איכותיים, בעלי נגישות מיידית לפארקים ברובע ולחוף הים, ובקרבה לבתי ספר ולרחובות מסחריים משולבים. עוד הוסיפו כי האזור החדש יתאפיין בעירוב שימושים כגון מגורים, תעסוקה ומסחר, עידוד שימוש בתחבורה ציבורית ורכיבה על אופניים, דיור בר-השגה ותמהיל דיור מגוון, בנייה ירוקה השומרת על זכויות שמש וזרימת אוויר מהים.

מגרשים בגדלים שונים לבחירתכם

במסגרת התוכנית, מוצעים למכירה מגרשים בגדלים שונים, המקנים זכות לדירות 4 ו-5 חדרים, כולל רישום בטאבו. רכישת קרקעות בשלב זה מקנה למשקיעים הזדמנות להשיג תשואה גבוהה במיוחד. הקרקע פרטית, סחירה וניתנת למימוש בכל שלב.

יש לציין שכרגע הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית, מה שאומר שזו ההזדמנות שלכם ליהנות מפוטנציאל השבחה גבוה.

Shape
Shape

שימושים נרחבים בתוכנית רובע הים

חדרה – עיר המחר בעולם הנדל"ן בישראל

חדרה, בקצהו הצפוני של אזור השרון, מוגדרת על ידי רבים כ"עיר המחר" בתחום הנדל"ן, ונהנית מהתעניינות רבה מצד רוכשי דירות ויזמים. תוכנית רובע הים צפויה לשנות את פני העיר, ולמתג את חדרה כעיר תיירות.

תוכנית רובע הים מציעה הזדמנות השקעה בקרקע המיועדת לפיתוח עירוני לשם מגורים ומסחר, כחלק מתוכנית מתאר ארצית (חד/2020) מאושרת, ותוכנית מתאר מחוזית 302-340539, המצויה בשלבי הכנה למפורטות.