ח 500 בחולון עסקה של פעם בחיים

מעוננים לבדוק האם הפרויקט של חולון ח 500 הוא רכישה כדאית ולה פוטנציאל השבחה גבוה כאשר הקרקעות יופשרו לבנייה? לפניכם 10 דברים אותם עליכם לדעת ומהם שלא להתעלם לפני שאתם רוכשים קרקע להשקעה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print

מעוננים לבדוק האם הפרויקט של חולון ח 500 הוא רכישה כדאית ולה פוטנציאל השבחה גבוה כאשר הקרקעות יופשרו לבנייה? לפניכם 10 דברים אותם עליכם לדעת ומהם שלא להתעלם לפני שאתם רוכשים קרקע להשקעה.

מהו ייעודה של הקרקע בחולון ח 500?

לכל קרקע ישנו ייעוד ישנן קרקעות אשר ייעודן חקלאי, אחרות ייעודן קרקעי וישנן קרקעות אשר מיועדות להפשרה למגורים. אלו הגושים הנחשקים והמומלצים להשקעה בתוכנית: גוש 6048, גוש 6043, גוש 6752, גוש 6761, גוש 6745, גוש 6744, גוש 6743, גוש 6742, גוש 6053, גוש 6052, גוש 6050

בדיקה של תכנית העירייה

עליכם לבדוק את תכנית העירייה לפני שמבצעים השקעה ולו רק כדי לבחון מה עלול לעכב את יציאתה של התכנית לפועל ולמנוע את ההפשרה.

עלותה של הקרקע

מחירה של הקרקע מהווה אינדיקציה לייעודה ולסוג שלה. תמחור גבוה של יחידת משמעו כי יש סיכוי גבוה יותר שהיא תופשר מאשר תמחור נמוך יותר.

מיקומה של הקרקע – תנאי לבאות

חולון ח 500 הינו פרויקט אשר עתיד לקום בעיר מרכזית אשר נמצאת בתהליכי פיתוח רבים וקרובה לעורקי תחבורה ראשיים ולכן היא יעד אטרקטיבי.

למי הבעלות על הקרקע?

האם הקרקע נמצאת בבעלות פרטית? האם בבעלות העירייה או מנהל מקרקעי ישראל? הם בבעלות חברת ההשקעות? זוהי שאלה שעליכם לשאול.

האם יש לכם שותפים ומי הם?

פרט נוסף אותו עליכם בטרם אתם קונים יחידת קרקע בפרויקט חולון ח 500 הוא מי הם השותפים שלכם. לא פעם תאלצו לערוך הסכם שיתוף עם אנשים שלא אתם בחרתם.

אין מראה טוב יותר ממראה עיניים

למרות שתמונה אחת שווה מאלף מילים, היא אינה שווה יותר ממראה עיניים. לכן עד כמה שהתכניות נראות מרשימות מומלץ כי תגיעו לביקור באזור בעצמכם כדי להתרשם מהקרקע.

הפקעת הקרקע – זו אפשרות

חברת שבירו מעמידה למכירה את השטחים הטובים והמבוקשים ביותר בתוכנית

מלבד התשלום על הקרקע יהיו הוצאות נוספות

על מנת לממש את הזכויות שלכם על הקרקע יהיה עליכן להיעזר באנשי מקצוע ולהם ניסיון בתחום, לשלם מיסים, היטלים ותשלומים אחרים הנלווים לעלות הראשונית.

מדובר בהשקעה לטווח ארוך

למידע נוסף ולבירור כדאיות בהשקעה בפרויקט חולון ח 500 צרו עמנו קשר!

חברת שבירו לנד מתמחה באיתור מדויק של השקעות נדל"ן בעלי פוטנציאל עסקי גבוה, בייזום והשבחה של קרקעות ובקידום פרויקטים באזורי ביקוש מובילים. 

שבירו לנד הוקמה על ידי מומחי נדל"ן הנושמים את עולם הנדל"ן ומבקשים לעצב את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ.

דברו איתנו!

שעות פעילות: א'-ה' 9:00-18:00

דילוג לתוכן