מתחם ה – 2000 בראשון לציון

למשקיעים שרואים את העתיד!

 

מי שמחפש דרך להשקיע בנדל"ן – ויש לו אורך נשימה, יכול למצוא את מבוקשו בעזרת השקעות בקרקע, במתחמים בהם מתוכנן פיתוח עתידי

ההצלחה של מתחם ה-1000 כבר לא מוטלת בספק. הביקושים אליו גדולים, והתכנונים מתקדמים. בזכות ההצלחה, אחיו התאום, מתחם ה-2000 צפוי, להתקדם גם הוא במהירות רבה.
(כל מה שצריך לדעת על ההזדמנות הגדולה במתחם 2000 – השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!)

המתחם נמצא בחלקת קרקע נדירה ואחרונה מסוגה באזור מערב העיר – קרוב מאוד לים – דרומית לשדרות רחבעם זאבי, ממש עד לאזור הים במערב, ושדרות אבא אבן בדרום.
הפיתוח באזור צפוי להיות מתקדם במיוחד – עם שכונות מודרניות שעונות על כל הצרכים. בשכונה ייבנו מגדלי מגורים גבוהים, לצד בתים נמוכים יותר – ויהיו בה מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומוסדות חינוך וציבור. כל זאת, לצד הקרבה למתחם האלף – ולמרכזי הבילוי המוכרים והאהובים האחרים של ראשון באזור כמו יס פלאנט, הסופרלנד ומתחם הופעות הזאפה – להיכנס כמשקיע – התזמון זה העיקר

אז למי זה יכול להתאים?
1. מחפשי דירה למגורים – מי שיש להם זמן לחכות ויכולים להמתין עד שהמתחם יהיה גמור ומוכן, לפני שיעברו לגור בו, יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף אם ייכנסו להשקעה כבר בשלב הראשוני שבו נמצא המתחם.
2. מחפשי הזדמנויות השקעה – אם יש לכם סכום כסף פנוי, ואתם מחפשים דרך לייצר תשואה משמעותית, ההיסטוריה מוכיחה שזו עשויה להיות בחירה מעולה. מי שנכנסו מוקדם בשלבים הראשוניים והשקיעו במתחם ה-1000, כבר רשמו רווחים יפים מאוד.

Shape

מי אנחנו?

חברת שבירו לנד מתמחה באיתור מדויק של השקעות נדל"ן בעלי פוטנציאל עסקי גבוה, בייזום והשבחה של קרקעות ובקידום פרויקטים באזורי ביקוש מובילים. 

שבירו לנד הוקמה על ידי מומחי נדל"ן הנושמים את עולם הנדל"ן ומבקשים לעצב את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ.

15

פרויקטים

60K

מ"ר מסחר ומשרדים

20

שנות ניסיון

דברו איתנו!

שעות פעילות: א'-ה' 9:00-18:00

דילוג לתוכן