חוף התכלת בהרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

חוף התכלת היא עתודת קרקע אשר ממוקמת בין המרינה בהרצליה לבין מלון מנדרין. הפרויקט מקודם על ידי עיריית הרצליה ונמצא כיום בשלבי תכנון מתקדמים. מדובר בשטח של כ – 2,200 דונם המיועד לבניה רוויה. הקרקע סמוכה לקו החוף וכן לעורקי תחבורה מרכזיים וחשובים, מיקום הנחשב לאטרקטיבי במיוחד.

השקעות החל מ-

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט "חוף התכלת" בהרצליה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי העיר הרצליה נמצאת בתנופת בנייה רחבה.
לכן, אזור זה אשר גם נמצא בתחומיה מהווה הזדמנות פז גם עבור העירייה אשר שואפת לקדם ולפתח את העיר והשאיפה לקדם אותו נמצאת למעלה בסדר העדיפויות. השטח המתפרש על פני 2,200 דונם, טומן בחובו הזדמנות כלכלית חסרת תקדים, על פי תכנית חוף התכלת במקום צפויות לקום כ – 10,000 יחידות דיור, כ – 250,000 מ"ר יוקדשו לשטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר, ובמרחק של 300 מטר מהים צפויים לקום גם חמישה בתי מלון חדשים.

חוף התכלת היא עתודת קרקע אשר ממוקמת בין המרינה בהרצליה לבין מלון מנדרין. הפרויקט מקודם על ידי עיריית הרצליה ונמצא כיום בשלבי תכנון מתקדמים. מדובר בשטח של כ – 2,200 דונם המיועד לבניה רוויה. הקרקע סמוכה לקו החוף וכן לעורקי תחבורה מרכזיים וחשובים, מיקום הנחשב לאטרקטיבי במיוחד. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבנייה האחרונות השוכנות סמוך לחוף הים ועל כן ערכה מוערך במיליארדי שקלים. 

אין זה סוד שמחירי הנדל"ן באזורים כמו אלו רק עולים ועולים ולכן מדובר בהזדמנות של פעם בחיים – ובאפשרות לרכוש קרקע אשר תמשיך להניב תשואה יפה למשקיעים בחלוף השנים. לדברי מנכל החברה מר מאיר צצקס הגושים הנמכרים והמבוקשים ביותר הם הגושים: 6606, 6605, 6607, 6590 ו 6608

דילוג לתוכן