חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח – 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי. מדובר בשכונה בין היחידות באזור המרכז אשר עתידה להיבנות על שטחים פתוחים של טבע בתולי!

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט ח500 בחולון

ח – 500 בחולון היא תכנית אשר כוללת בתוכה את עתודת הקרקע האחרונה והגדולה ביותר בעיר חולון. התכנית כוללת מבני מגורים, שטחי תעסוקה, מבני ציבור, שטחים פתוחים ושטחי מסחר. עתודות הקרקע גובלות עם פארק חולות, פארק אשר יוקם גם הוא בעתיד כחלק מן התכנית לרווחת התושבים בעיר, עם שכונת קריית אילון בצפון, עם ראשון לציון בדרום, עם בת ים במערב ועם כביש 4 במזרח.

התכנית ב ח 500 בחולון, צפויה לכלול יחידות בנייה צמודות קרקע לצד בנייה רוויה לגובה, שטחי מסחר ו  כ-1,000 דונם של שטח ציבורי פתוח, מתוכו 600 דונם יוקדשו לבניית פארק חולות. אזורים אלו יאופיינו בטבע בתולי וטבעי וזאת כדי לשמור על סביבה אורבנית ירוקה ולהעלות את רמת המחייה של התושבים. התכנון הייחודי המשלב בתוכו סטנדרטים ירוקים, הוא זה שמייחד את שכונת ח 500 זו משכונות אחרות במרכז. יתרה מכך, מדובר במיקום אטרקטיבי במיוחד, הקרבה אל כביש 4 ואל צירי תנועה מרכזיים מאפשרת נגישות רבה לכל חלקי הארץ והקרבה הגדולה לתל אביב, גם היא משחקת תפקיד מרכזי.

למרות שתהליך תחילת הבנייה אינו ידוע, אין ספק כי לעיריית חולון יש אינטרסים רבים כדי לקדם וליישם את פרויקט ח 500 ולו רק בגלל שעתודות הקרקע באזור המרכז הולכות ומצטמצמות כליל. מה גם שברוב המקומות, התכנון מציע שטחים בנויים בלבד וללא טבע ירוק. העיר חולון אשר שמה את צרכיה של התושבים במרכז, מציגה תכנית בינוי יוצאת דופן ומרשימה במיוחד ומחירי יחידות הקרקע, אשר כיום נחשבים לנמוכים, צפויים לזנק משמעותית בעתיד. אנו מעמידים לרשותכם שירותים רבים לרבות ייצוג מטעם עורך דין במטרה לספק לכם פתרונות מתקדמים. למידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום, ללא התחייבות!