פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה
והי טק מהנחשקים ביותר בישראל.

המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים במדינה – הם אלו שמבטיחים שפי גלילות יהיה אחד מהפרויקטים היוקרתיים והאיכותיים שנראו בארץ כבר זה זמן מה.

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט פי גלילות

תל אביב דוהרת צפונה

לראשונה מזה עשרות שנים: רובע חדש – בעיר ללא הפסקה. 

פי גלילות – הצפון החדש של רמת אביב

משהו גדול קורה בצפון תל אביב… לאחר עשרות שנים של קיפאון, בהן לא היו עתודות קרקע זמינות לבניה, יצר פינויה של חוות הגז בפי גלילות, הזדמנות נדירה

לתנופת בניה חסרת תקדים ולהקמתו של רובע תל אביבי, שיגדיר מחדש את גבולות הגזרה של העיר ללא הפסקה. 

הרובע החדש שוכן בצמידות לשכונת רמת אביב ג' וצפוי להוות הלכה למעשה, את המשך פיתוחה העתידי של השכונה. עבור משפחות רבות בישראל שחלמו על מגורים בצפון תל אביב, מדובר בחדשות מסעירות, שכן ברובע אושרו לבניה כ-9,800 יחידות דיור, לצד שטחי מסחר ותעסוקה נרחבים, שיאפשרו לאלפי משפחות מאושרות להגשים את חלומן ולהתגורר בצפון החדש של תל אביב. 

תל אביב – הדור הבא

רובע P גלילות מסמן מהפכה חיובית המתרגשת ובאה על תל אביב. אם עד עתה מרכז העיר היווה את הלב הפועם של העיר הלבנה, שהכתיב את קצב וסגנון החיים התל אביבי, הרי שהרובע החדש, יציע פרשנות ייחודית משלו לחיים בעיר. 

הרובע מתוכנן מ-א' ועד ת' על מנת לספק לתושביו סגנון חיים מאוזן היטב, המשלב בחכמה אורבניות תוססת עם שלווה טבעית ו-well being , שילוב השואב השראה מרובעים מובילים בעולם דוגמת: MIDTOWN בניו יורק, PLATZ POTSDAMER בברלין, DOCKLANDS בלונדון, BARCELONETA LA בברצלונה ו-LA  DÉFENSE בפריס. עם כאלה נתונים ומקורות השראה, אין ספק שרובעP  גלילות מכוון גבוה…

P איזה לוקיישן…

מבט מהיר ממעוף הציפור, מגלה שרובע מוקף בשכנים מרשימים – מצד אחד רמת אביב ג', ומן הצד שני הרצליה ורמת השרון. אבל נראה שאפילו השכנים המיוחסים, יביטו מן הצד בקנאה בתכניות הפיתוח של הרובע החדש והמבטיח: תכניות הרובע העתידיות כוללות תמהיל חסר תקדים של שטחי מסחר ותעסוקה נרחבים, מרכזי תרבות, בילוי ופנאי, שבילי אופניים ועשרות דונמים של שטחי גינות ושטחים ירוקים, כשגולת הכותרת היא פארק ענק בשטח של 300 דונם ובמרכזו אגם מלאכותי שיוקם במרכז הרובע. תוסיפו לזה את כל היתרונות הקיימים של צפון תל אביב: מוסדות החינוך, הקרבה לאוניברסיטת תל אביב, האוכלוסייה האיכותית, חוף הים והטיילת הסמוכים, וקיבלתם את אחד הלוקיישנים הנחשקים בישראל. 

הזדמנות היסטורית

כולנו מכירים את הסיפורים מעוררי הקנאה, על משקיעים שהשכילו לרכוש לפני כמה עשורים דירות בתל אביב, ונהנו מתשואה של מאות אחוזים…

גבירותיי ורבותיי, אנו שמחים לבשר לכם שההיסטוריה חוזרת! חברת SHVIRO מעניקה לכם את ההזדמנות נדירה להבטיח לעצמכם כבר היום, מקום ברובע התל אביבי של המחר, ומעמידה לרשותכם את המגרשים האטרקטיביים ביותר ברובע, במיקומים המבוקשים ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר. 

בימים אלה ממש, ניתנת לכם ההזדמנות לרכוש זכות לדירה ב-P גלילות, במחיר התחלתי של 950,000 ₪ בלבד. 

אם לוקחים בחשבון את העובדה ששוויה של דירה ממוצעת בשכונת רמת אביב ג' הסמוכה, הוא 5.5 מיליון ₪, אפשר להגיע למסקנה אחת בלבד: מדובר בהשקעת הנדל"ן האטרקטיבית בישראל.  

SHVIRO – בונים על בטוח

חברת SHVIRO מתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן למשקיעים במיקומים האסטרטגיים ובעלי פוטנציאל השבחה גבוה ביותר. בזכות פועלה, מקצוענותה והישגיה, החברה זכתה בחותם האמינות של דן אנד ברדסטריט! חותם זה מהווה אות אמון אשר ניתן אך ורק לחברות הנבחרות בתהליך קפדני ומחמיר, ע"פי קריטריונים מחמירים, ביניהם וותק החברה, העדר תביעות משפטיות, מוסר תשלומים גבוה, העדר תלונות מצד ספקים ועוד. כשאתם בוחרים לרכוש נכס 

ב-SHVIRO אתם יכולים להיות בטוחים, שיש לכם על מי לבנות. 

הן הרצליה והן צפון תל אביב אלו הם אזורים יוקרתיים אשר נמצאים בתהליכי פיתוח תמידיים. אנשים רבים חולמים על מגורים בהרצליה או בצפון תל אביב אולם עד לאחרונה, לא היו עתודות קרקע זמינות לבניה חדשה. הקרקע עליה עתיד לקום פרויקט פי גלילות גובלת בשכונת רמת אביב ג' מדרום, בכביש החוף ממערב, בכביש 5 מצפון ובנתיבי איילון ממזרח. אי אפשר להתעלם מהמיקום האטרקטיבי במיוחד ומהקרבה הגדולה לעורקי התחבורה הראשיים בישראל, יתרון משמעותי אשר גם מבטיח ערך מוסף למשקיעים.

במתחם החדש ייבנו 9,000 עד 12 אלף יחידות דיור וכן 500-700 אלף מ"ר יוקדשו לתעסוקה ומסחר. מטרתה של התכנית היא הקמת רובע עירוני מעורב ופיתוחו כרובע ירוק וכן הקצאת שטחים המיועדים לבניית דירות במיוחד עבור זוגות צעירים אשר מעוניינים לבנות את עתידם באזור.

ערכו של נדל"ן נקבע על פי פרמטרים רבים, כאשר קרבה לים משחקת תפקיד חשוב ומרכזי ומעלה אוטומטית את ערך הנכס לכן צפוי שהמחיר ליחידת קרקע יגדיל את ערכו עם השנים. הקמתו של פרויקט פי גלילות בלב ליבה של הארץ ובאחד המיקומים המבוקשים ביותר, מהווה השקעה משתלמת שצפוי כי תניב תשואה בעתיד.