מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם, מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב.
המתחם ישלב בתוכו מתחמי עסקים, מסחר, מגורים, מוסדות חינוך גבוהים, תרבות ופנאי ועוד.
במרכז השכונה יוקם פארק ייחודי וגדול. המטרופולין החדש צפוי לאכלס כ-100 אלף עובדים ולמעלה מ-22 אלף תושבים!

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט מתחם ה1,000 בראשון לציון 

העבודות במתחם ה-1000, מטרופולין העסקים השאפתני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב לאילון, נכנסות לקצב גבוה. רק באחרונה דווח כי קרן Jtlv זכתה במכרז למגרש במתחם המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-12 אלף מ"ר בעלות של כמעט 120 מיליון שקלים  וחברת רוגובין זכתה גם היא במכרז למגרש המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-5,000 מ"ר בכ-60 מיליון שקל. לצדן הבטיחו את מקומן במתחם עוד כמה מהחברות הגדולות במשק, בהן קבוצות דיסקונט ופרשקובסקי.

לפרויקט יתרונות רבים ומגוונים מהם לא ניתן להתעלם אולם אחד מיתרונותיו האסטרטגיים הוא זה שהופך אותו לאחת מהשקעות הנדל"ן המבטיחות ביותר – מיקומו הייחודי. המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, הוא ממוקם בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 20 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים. יתרה מכך הקרקע נמצאת בסמיכות לצירים מרכזיים בראשון לציון עצמה ובקרבה לקו החוף, מה שגם מהווה יתרון מרכזי.

לדברי בעלי חברת שבירולנד מר מאיר צצקס השקעה במתחם ה – 1000 אינה עוד השקעת נדל"ן בעלת אחוזי סיכון גבוהים, היא גם אינה לוטה בערפל. מדובר בתכנית שאושרה ואף יותר מכך, תכנית בעלת חשיבות לעיר ראשון לציון ולכן השאיפה לקדם אותה היא כמה שיותר גדולה. אנו מתמחים באיתור השקעות פוטנציאליות ומניבות תשואה עבורכם ורואים את מתחם ה – 1000 כאחת מהן.

לפרטים נוספים אודות מתחם ה – 1000 בראשון לציון צרו עמנו קשר וזכו להזדמנות חד פעמית!