אודות
הפרויקט

במיקום מושלם ופסטורלי ובסמוך לשכונות מגורים, עתידה לקום שכונת מתחם האקליפטוסים בקרית אתא. מדובר על פרויקט מדהים של 28 בנייני יוקרה מדורגים ומרהיבים מסביב לפארק רחב וירוק.

אז מה מייחד את הפרויקט השאפתני הזה? בשלוש מילים: איכות חיים ונגישות. מתחם האקליפטוסים מתוכנן להיבנות בסמיכות למוסדות חינוך ומרכזי תרבות, בילוי ופנאי, ובקרבה אידאלית לכל עורקי התחבורה הראשיים. מי שמונח היטב בשוק הנדל"ן מבין עד כמה הנתונים הללו מהווים מעטפת נכונה להשקעה נבונה.

"מתחם האקליפטוסים" מבית חברת שבירו, מהווה הזדמנות להשקעה בקרקע שנמצאת בשלבים סופיים לאישורה, במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים. זו ההזדמנות שלכם להשקיע בעתיד המתפתח בקריית אתא ולהיות חלק ממנו.

7-8

קומות

28

בניינים

3-5

חדרים

הזדמנות השקעה שאסור לפספס...

בגלל המיקום

3 דק׳ למרכז העיר קריית אתא
5 דק׳ לכביש 70
6 דק׳ לצומת יגור
12 דק׳ לצומת הצ׳ק פוסט
15 דק׳ לכביש 4
18 דק׳ לכביש 6

בגלל התיזמון

מי שעוקב אחר התהליכים המתרחשים בקרית אתא, מתחת לפני הקרקע ועל פני הקרקע ממש, לא יכול להתעלם מהעובדה שמשהו טוב עובר על העיר הזו.

בגלל התשואה

בהתאם להחלטת הותמ״ל (הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה) באיזור יוקמו השקעות ממשלה גדולות עם אלפי יחידות דיור, בית חולים חדש, מוסד אקדמאי מוביל ועוד.

בגלל היזמים

חברת שבירולנד מתמחה באיתור מדויק של השקעות נדל"ן בעלי פוטנציאל עסקי גבוה, בייזום והשבחה של קרקעות ובקידום פרויקטים באזורי ביקוש מובילים. 

אז מה כלול בתוכנית הבנייה של מתחם האקליפטוסים?

בלב העיר קריית אתא מתוכננת לקום שכונת "מתחם האקליפטוסים", שכונת בוטיק יוקרתית עם נוף פתוח אשר תכלול 8 בנייני יוקרה מדורגים בני 7 עד 8 קומות.

בפרויקט זה תוכלו לבחור בדירות בנות 3, 4, ו-5 חדרים.

מול השכונה יוקם פארק גדול עם גני משחק, מסלולי הליכה ואופניים ופינות ישיבה.

ומה לגבי נגישות למרכז העיר ולכבישים ראשיים?

המתחם ממוקם במיקום מרכזי עם נגישות מעולה לעיר ולכל חלקי הארץ:

  • 3 דק׳ למרכז העיר קריית אתא
  • 5 דק׳ לכביש 70
  • 6 דק׳ לצומת יגור
  • 12 דק׳ לצומת הצ׳ק פוסט
  • 15 דק׳ לכביש 4
  • 18 דק׳ לכביש 6
Shape
Shape

דברים טובים מתרחשים בקרית אתא

מי שעוקב אחר התהליכים המתרחשים בקרית אתא, מתחת לפני הקרקע ועל פני הקרקע ממש, לא יכול להתעלם מהעובדה שמשהו טוב עובר על העיר הזו. בשנים האחרונות ניתן לשים לב להתפתחות משמעותית בעיר במרחבי חיים רבים, הן בתחום הבנייה, הן בתחום התשתיות והן בתחום התרבות. התהליך הזה לא נעלם מעיני הציבור הישראלי. בשנים האחרונות מספר התושבים של העיר גדל משמעותית, וחברות ענק בינלאומיות שזיהו את הפוטנציאל נהרו בהמוניהם להתיישב בעיר.

כחשובים על זה לעומק, לקרית אתא יש את כל הסיבות להצליח. העיר נמצאת במיקום מנצח בקרבה לחיפה ולצירי תנועה מרכזיים – כביש 6 , 4 ,2 וכביש 70 דבר היוצר: מיקום מנצח, התפתחות חזקה, ואופק כלכלי חזק.

קרית אתא לא מפסיקה להתחדש

בהתאם להחלטת הותמ״ל (הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה) באיזור יוקמו השקעות ממשלה גדולות עם אלפי יחידות דיור, בית חולים חדש, מוסד אקדמאי מוביל ועוד.

בנוסף, מתוכנן פיתוח סביבתי מואץ, סלילת כביש עוקף והקמת מרכזים מסחריים. עד לשנת 2035 העיר צפויה להכפיל את כמות תושביה ל – 120,000 תושבים, בסיוע בנייה מואצת והשקעה גדולה בתשתיות.

Shape