רובע הגלילות

מי שעוקב אחר עולם הנדל"ן וודאי שם לב לטירוף בו השוק נמצא. בשנים האחרונות אנו עדים לעליות מחירים גבוהות ביותר, כאשר אחוזי התשואה של הנכסים – בין הקרקעות ובין הדירות, עלו בצורה מרשימה. במציאות בה ההשקעה הבטוחה והיציבה היא השקעה בנדל"ן, אין ספק כי השקעה בקרקעות היא אחד האפיקים החכמים ביותר שתעשו.

שטחי ההשקעה הזמינים כיום במדינת ישראל אינם רבים, בלשון המעטה, וכשמדובר על קרקע להשקעה ברובע הגלילות – הסחורה הופכת להיות חמה עוד יותר. רובע הגלילות מהווה כיום את אחד הפרויקטים האטרקטיביים ביותר בעולם הנדל"ן שזוכה לתשומת לב ממשקיעים רבים. המיקום המדהים שנמצא בקרבה לים, בין הרצליה לצפון תל-אביב, מקומות בהם הנדל"ן לא מפסיק לעלות ואיכות החיים בהם גבוהה; הקרבה לעורקי תחבורה מרכזיים המאפשרים גישה מיטבית לכל אזורי הארץ; מבחר תחומי התעסוקה והמשרדים השוכנים בקרבת מקום – כל אלה הופכים את רובע הגלילות לפרויקט יוקרתי בעל ערך תשואה גבוה במיוחד.

פרויקט רובע הגלילות – בטוחה נדל"נית

כמו כל פרויקט נדל"ן להשקעה, אדם המעוניין לשים את כספו, ולפעמים את כל כספו, רוצה לדעת שמדובר על פרויקט בעל אופק רווחי, שהפרויקט יתקדם בצורה סבירה-מהירה, וכמובן שהחברה שמקדמת את הפרויקט היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון, כזו שמסוגלת לקחת אחריות מלאה על הפרויקטים שהיא מקדמת. בהיבט הזה, פרויקט רובע הגלילות עתיד לתת למשקיעים שקט נפשי. מדוע? נתחיל בפוטנציאל האדיר שטמון ברובע הגלילות.

ביקוש גבוה ביותר למגורים בתל אביב

כידוע, תל אביב עיר ללא הפסקה. צעירים המחפשים מקומות בילוי ותיירות, ריבוי משרדים ומקומות תעסוקה ואווירה מיוחדת של עיר בתנועה. כל הפרמטרים האלה ועוד מושכים אליהם אנשים רבים הרוצים לגור בקרבת מקום עבודתם וביכולת להתנייד באופן נוח במרכז הארץ. במובן הזה, פרויקט רובע הגליל מספק מענה אידאלי לכל מי שרוצה להיות ב'תקשורת קרובה' עם המרכז.

מחירי הקרקעות במרכז

כחלק מהעלייה המתמדת של עולם הנדל"ן, גם שוק הקרקעות זוכה לתשואות גבוהות במיוחד. השקעה טובה היא השקעה שמזהים אותה בשלב הנכון ומצליחים לגרוף אחוזי רווח גבוהים. בהיבט הזה, כל יום בעולם הנדל"ן הוא יום שלא חוזר.

תהליך תכנוני מתקדם

נכון לתחילת שנת 2022 פרויקט רובע הגלילות נמצא כבר בהליך תכנון מתקדם, כאשר חתימה על מימוש אופציה לרכישת מגרשים כבר נעשתה בחודש פברואר של שנה זו. מכיוון שמדובר על פרויקט ענק שעתיד למשוך אליו אנשים רבים, שלב התכנון דורש סבלנות, אך כפי שציינו התהליך הזה נמצא בעיצומו. מי שיצטרף להשקעה ברובע הגלילות בזמן הנכון יוכל ליהנות ממחיר הכניסה הנמוך ולזכות לתשואות גבוהות בזמן המכירה.

גישה נוחה לעורקי תחבורה ראשיים

בפקקים של מדינת ישראל גישה לכבישים ראשיים מהווה פרמטר חשוב. מלבד העובדה שהפרויקט נהנה מסמיכות לצירי תחבורה ראשיים, הפרויקט זוכה לקרבה גם לתוואי הרכבת הקלה. עבור אנשים רבים מדובר על יתרונות מושלמים המאפשרים גישה לכבישים ראשיים עם הרכב, או לחילופין הגעה מהירה לרכבת הקלה.

חברה נדל"נית מקצועית נותנת המון שקט נפשי

בהיבט הפיננסי נראה שאין ספק שמדובר על פרויקט משתלם. אולם משקיעי נדל"ן רבים נוטים שלא להתרגש מהמפרט הטכני של עתודת ההשקעה ומבקשים לדעת מיהי החברה שמקדמת את הפרויקט. פעמים רבות למרות שהפרויקט "על הנייר" נראה מושלם, חברה שאיננה מקצועית יכולה לעשות בחירות לא נכונות בבחירת אנשי מקצוע, בהצעות מחיר ובעוד תחומים רבים שיקשו עליה להתקדם בפרויקט, ולפעמים אפילו יאלצו אותה לפרוש ממנו.

לתדמית של חברת נדל"ן יש חשיבות גדולה מאוד. הסכומים שהמשקיעים משלמים בשוק הזה אינם נמוכים ובשל כך הם רוצים לדעת שמדובר בחברה אמינה. חברה מקצועית יותר להעריך סיכומים, לבחון האם כדאי לקחת פרויקט מסוים או לא, לחקור את שוק הנדל"ן ולתת ללקוח את מירב הידע לו הוא זקוק עבור ההחלטה.

בכל הקשור לזה חברת שבירו תיתן לכם מעטפת מלאה, כך שתקבלו ייעוץ והכוונה ממיטב אנשי המקצוע, כולל עורכי דין ברמות הגבוהות ביותר. לכן, כאשר חברת שבירו משווקת פרויקט כמו רובע הגלילות – מדובר על פרויקט שנבחר בקפידה יתירה. 

Shape
Shape

אז מי יהיו השכנים שלכם ברובע הגלילות?

כפי שציינו רובע הגלילות ממוקם באזור מדהים, לא רק מבחינה גאוגרפית המשפיעה על נוחות הגישה לאזורים מרכזיים, אלא גם מבחינת איכות החיים והסביבה. רובע הגלילות נמצא בסמיכות לרמת אביב ג' מצד אחד, ומצידו השני תוכלו למצוא את רמת השרון והרצליה. עם המפרט האטרקטיבי של רובע הגליל נראה שהיא עתידה להיות חלק מהנוף המרשים הזה.

תוכניות הפיתוח העתידיות של רובע הגליל כוללות תוכניות רבות:

  • שטחי תעסוקה ומסחר נרחבים.
  • מרכזי תרבות, פנאי ובילוי.
  • שבילי אופניים לרווחת האוכלוסייה.
  • שטחים עצומים של שטחים ירוקים וגינות.
  • פארק עצום הנפרס על פני 300 דונם בו יהיה אגם מלאכותי.

 

מלבד כל היתרונות הללו יש לזכור שהעיר תל אביב מספקת מוסדות חינוך רבים, אוניברסיטה הנמצאת בקרבת מקום, חוף ים וטיילת ועוד יתרונות רבים שהופכים את המיקום של רובע הגלילות לנחשק ביותר.

רווח צפוי – תוכנית פי הגלילות

משקיעים רבים, ובעיקר כאלו שאוהבים השקעה בקרקעות, מגלים עניין רב במיוחד בתוכנית
פי הגלילות. על פי הערכות רבות שמבוססות על מידע אמין (בכל הקשור לצפי עליית ערך
הנכסים, על פי מחיר נוכחי והשוואה לדירות שנמכרות כיום בסמיכות ובמפרט דומה) – מתחם
פי הגלילות מציב נתונים מדהימים.
המשקיעים בתוכנית פי הגלילות צפויים להגיע לרווחים נאים ביותר. כמובן אין הרווחים
אחידים, שכן יש כאלו שישקיעו בקרקע וימכרו אותה לפני הליך ובנייה, ויש כאלה שימשיכו
להחזיק בקרקע עד סיום שלב הבנייה. כמו כן מפרט ההשקעה שונה בין המשקיעים, ובכל אופן,
לאחר כל ההסתייגויות, מדובר על אחדד הפרויקטים המסקרנים ביותר במרכז הארץ, ובעיר
תל אביב בפרט.

Shape
Shape

חברת שבירו – אמינות, מקצועיות ויעילות

עסקאות נדל"ן לרוב אינן עסקאות שהיד קלה בהן על ההדק. מדובר על סכומי כסף גדולים,
ולפעמים כל ההון העצמי של האדם מושקע בעסקה המסוימת בה הוא בחר. בשל כך חשוב
מאוד לבחור בחברה בעלת רזומה עשיר, אמינה וכזו שמספקת מידע עקבי ושוטף למשקיעים.
חברת שבירו, חברה שקנתה את שמה הטוב בעבודה איטית, מסודרת ומקצועית, יוצאת לעוד
פרויקט חלומות שעתיד לצרף אליו משקיעים מאושרים נוספים. החברה פותחת את הדלת לכל
מי שמעוניין לשמוע פרטים נוספים על הפרויקט, על מחירי הדירות העדכניים ועל המצב בו
הפרויקט עומד – כל אלה יוכלו לסייע לכם לעשות את הבחירה בראש הרבה יותר שקט.