פרויקט פי גלילות

פי גלילות מבית חברת שבירו

פינוייה של חוות הגז בפי גלילות יצרה הזדמנות פז לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והי טק מהנחשקים ביותר בישראל.

המיקום האטרקטיבי בין רמת אביב ג' לצומת גלילות, הקרבה לחוף הים והעובדה כי מדובר באחד הפרויקטים הגדולים במדינה – הם אלו שמבטיחים שפי גלילות יהיה אחד מהפרויקטים היוקרתיים והאיכותיים שנראו בארץ כבר זה זמן מה.

כולם יודעים מגרשים קונים רק משבירו.

השקעות החל מ- 850,000

למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף על פרויקט פי גלילות

פרויקט פי גלילות
פרויקט פי גלילות

עתודת קרקע מהנחשקות בישראל

אם עד היום המחסור בקרקעות לא אפשר בניה חדשה באזור המרכז, כיום הפיכתו של פי גלילות לאזור המיועד למגורים, תעסוקה ומסחר יוצרת הזדמנויות חדשות ואטרקטיביות. כאמור, בשנים האחרונות לא ניתן היה למצוא אזורים פתוחים בגוש גן ופי גלילות היא אחת מעתודות הקרקע האחרונות בגבול בין הרצליה לצפון תל אביב. במתחם החדש ייבנו 9,000 עד 12 אלף יחידות דיור וכן 500-700 אלף מ"ר יוקדשו לתעסוקה ומסחר. מטרתה של התכנית היא הקמת רובע עירוני מעורב ופיתוחו כרובע ירוק וכן הקצאת שטחים המיועדים לבניית דירות במיוחד עבור זוגות צעירים אשר מעוניינים לבנות את עתידם באזור.

תל אביב תכנית 3700 ו – 3388 א'
תל אביב תכנית 3700 ו – 3388 א'

נגישות לעורקי תחבורה רבים

הן הרצליה והן צפון תל אביב אלו הם אזורים יוקרתיים אשר נמצאים בתהליכי פיתוח תמידיים. אנשים רבים חולמים על מגורים בהרצליה או בצפון תל אביב אולם עד לאחרונה, לא היו עתודות קרקע זמינות לבניה חדשה. הקרקע עליה עתיד לקום פרויקט פי גלילות גובלת בשכונת רמת אביב ג' מדרום, בכביש החוף ממערב, בכביש 5 מצפון ובנתיבי איילון ממזרח. אי אפשר להתעלם מהמיקום האטרקטיבי במיוחד ומהקרבה הגדולה לעורקי התחבורה הראשיים בישראל, יתרון משמעותי אשר גם מבטיח ערך מוסף למשקיעים.

תל אביב תכנית 3700 ו-3388 א'
תל אביב תכנית 3700 ו-3388 א'

מגורים מול הים

ערכו של נדל"ן נקבע על פי פרמטרים רבים, כאשר קרבה לים משחקת תפקיד חשוב ומרכזי ומעלה אוטומטית את ערך הנכס לכן צפוי שהמחיר ליחידת קרקע יגדיל את ערכו עם השנים. הקמתו של פרויקט פי גלילות בלב ליבה של הארץ ובאחד המיקומים המבוקשים ביותר, מהווה השקעה משתלמת שצפוי כי תניב תשואה בעתיד.

לפרטים נוספים אודות פרויקט פי גלילות צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו להיות חלק מהחלום!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

פרויקטים נוספים בשבירו לנד

חוף התכלת הרצליה פרויקט היוקרה מבית חברת שבירו

זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתכנית היוקרתית - חוף התכלת בהרצליה, בין המרינה הרצליה למלון מנדרין! משקיעים אשר מכירים את דרכם בעולם הנדל"ן לא צריכים המלצות כדי לזהות הזדמנות להשקעה מניבה, במיוחד

תל אביב "מנהטן הקטנה" מבית חברת שבירו.

כאשר מחפשים מקום אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן – תל אביב ללא ספק נמצאת במקום הראשון תוך שהיא מציעה חיים תוססים ומעניינים וכן מגוון אפשרויות נוספות. החלום על מגורים בעיר העברית הראשונה...

שדה דב הקרקע הכי יקרה בארץ מבית חברת שבירו

הצטרפו עוד היום לפרויקט היוקרתי שדה דב - ותוכלו ליהנות מהשקעה של פעם בחיים! בלב ליבה של תל אביב במיקום אטרקטיבי במיוחד, מתוכנן לקום פרויקט נדל"ן אקסקלוסיבי המציע כ - 16,000 יחידות דיור – ונקרא פרויקט שדה דב.

ח 500 בחולון עתיד המגורים של גוש דן

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לפרויקט ח - 500 בחולון וליהנות מתשואה מלאה לכספכם! חולון, הנחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, מקדמת את פרויקט ח - 500, הנחשב כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מתחם ה 1000בראשון לציון, זכות לדירה בהזדמנות אדירה החל מ 575,000 ש"ח

ההזדמנות שלכם להצטרף לתכנית ה - 1000 בראשל"צ אחת מהשקעות בנדל"ן האטרקטיביות ביותר בישראל! תכנית ה – 1000 כשמה כן היא: תכנית אשר כוללת כ - 1,000 דונם ומייעדת אותם לפיתוח עירוני מתקדם...

קרית אתא השקעה מבית חברת שבירו

"שכונת אופק חדש" מבית שבירולנד, הזדמנות להשקעה בקרקע בשלבים סופיים לאישורה במיקום אטרקטיבי ובצמידות לבנייני מגורים.

פרויקט רובע הים בחדרה מבית חברת שבירו

תוכנית "עיר ימים" בחדרה היא תכנית להקמת רובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית של העיר.